PODZIĘKOWANIA

II Białołęcki Bieg Wolności już za nami, mimo niesprzyjającej aury nie narzekaliśmy na brak zainteresowania. Tego dnia było z nami na Białołęce wielu biegaczy, kibiców i osób zainteresowanych obchodami rocznicy wybuchu stanu wojennego. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do budowy tego wyjątkowego wydarzenia.

Urząd Dzielnicy Warszawa Białołęka po raz kolejny stanął na wysokości zadania jako sprawny organizator, a Burmistrz Dzielnicy – Pani Ilona Soja-Kozłowska objęła imprezę swoim patronatem honorowym. Pomysł wydarzenia zaś zrodził się w głowie jednej z radnych Dzielnicy Białołęka – Anny Myślińskiej.

Firma Partner Gospodarka Odpadami podjęła się roli naszego głównego partnera i pozostaje nam mieć nadzieję, że obie strony są tak samo zadowolone ze współpracy. Ze swojej strony cieszymy się, że mieliśmy okazję tworzyć to wydarzenie właśnie w takim składzie. 

Dziewczynom z projektu Białołęka jest kobietą jesteśmy wdzięczni za niesamowitą i pełną radości rozgrzewkę przed zawodami. Po takiej dawce energii niestraszne było błoto i chłód.

 

logobialolekajestkobieta


Aresztowi Śledczemu i Zakładowi Karnemu Warszawa Białołęka należą się podziękowania za dostarczenie prądu, palenie w koksownikach, a także przygotowanie i serwowanie zawodnikom pysznej regeneracyjnej zupy, zaś Policji i Straży Miejskiej za zabezpieczenie trasy i dbanie o porządek i bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.
                             sw1            logo-krk


Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom za pomoc i zaangażowanie, dzięki którym już po raz drugi udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Warszawy. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie wspólne przedsięwzięcie.

 

logo-ipnenka-sws2pRunVegan_logofirm_204774_f47e0d_big


Wszystkim partnerom medialnym jesteśmy wdzięczni za wsparcie i promocję wydarzenia, dzięki am dotarliśmy z informacjami do ogromnej ilości ludzi i mogliśmy cieszyć się fantastyczną atmosferą, której nie był w stanie zepsuć nawet lodowaty deszcz.

winietka1       bbl   logo-zakochaj-sie

kurator-logo    logo-nasz-m


Z całego serca dziękujemy także Wolontariuszom, za sprawną pracę Biura Zawodów, pozytywną energię i każdy kubek wody podany biegaczom na trasie! Bez Waszej ogromnej bezinteresownej pracy, zapału i uśmiechu nie odnieślibyśmy sukcesu.

 

15400296_1826107290997754_2677172012667468094_n

 

I dziękujemy Wam – biegaczom, kibicom i sympatykom. Za obecność, uśmiechy i nieustający zapał do biegania. Gdyby nie Wy… nie mielibyśmy dla kogo tego robić!