Nagrody BBW 2018

Dziś Mikołajki więc będzie o upominkach 🙂
Wśród nagród dla zwycięzców znajdą się VOUCHERY na ZABIEGI REHABILITACYJNE w Ortopedika na Białołęce. Biegaczowi z fizjoterapeutą zawsze powinno być po drodze – i prewencyjnie i – odpukać – w razie urazów. ✌️☘️
……..
Ortopedika- Centrum Chirurgii Specjalistycznej,
to przede wszystkim Zespół ludzi, wysokiej klasy specjalistów, lekarzy wspieranych przez doświadczonych fizjoterapeutów i pielęgniarki.
Dzięki ustawicznym szkoleniom i rozlicznym kontaktom zagranicznym oferuje nowatorskie, uznane w świecie metody leczenia schorzeń ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych, nie zapominając przy tym o przyjaznej atmosferze i indywidualnym podejściu do pacjenta.

Rehabilitacja w Ortopedika

Podstawowym narzędziem pracy fizjoterapeutów w Ortopedice są ich własne ręce. Za pomocą pracy manualnej stymulują i kontrolują procesy naprawcze.

Dla kogo?
Dla osób po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, dla pacjentów z urazami ostrymi jak i problemami przewlekłymi, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dzięki wszechstronnym umiejętnościom i bogatym doświadczeniom sportowym fizjoterapeutów Ortopedika zapewnia rehabilitację ukierunkowaną na uprawianą dyscyplinę pacjenta.
Podkreślany jest również sens profilaktyki i działań prewencyjnych. Dzieląc się wiedzą starannie zaszczepiane są w pacjentach elementy zdrowego stylu życia i podkreślane jest jak ważna jest samoświadomość i praca z własnymi słabościami.
Główną zaletą rehabilitacji w Ortopedice jest stały kontakt z lekarzami. Umożliwia to sprawną i pełną diagnozę a co za tym idzie natychmiastowe rozpoczęcie procesu rehabilitacji oraz stałe monitorowanie postępów procesu zdrowienia.
W celu świadczenia jak najwyższego poziomu usług medycznych fizjoterapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach. Jednak nic nie zastąpi współpracy z wieloma specjalistami Ortopediki, którzy dzieląc się swoją wiedzą poszerzają horyzonty fizjoterapeutów i otwierają nowe drogi dla pacjentów.

Podsumowując, Ortopedika nie skupia się na leczeniu objawowym, nie zawęża pola widzenia do problemu z którym zgłasza się pacjent. Ważne by znaleźć źródło problemu.

http://ortopedika.pl

https://www.facebook.com/ortopedika